Účelové zariadenie Kancelárie Národnej rady SR Častá - Papiernička, 900 89 Častá

tel : + 421 33 649 5182 - 4, fax : + 421 33 640 5130, e-mail: castapapiernicka@nrsr.sk

SK

Úvod

Častá papiernička - úvod

Vitajte v účelovom zariadení
Kancelárie NR SR Častá - Papiernička.

Zariadenie s  kapacitou 180 lôžok  a  14 prísteliek slúži predovšetkým Národnej rade SR a jej orgánom, parlamentným stranám a hnutiam na zabezpečovanie konferencií, odborných seminárov, školení a iných spoločenských podujatí.

Okrem toho účelové zariadenie zabezpečuje aj rekreačné pobyty pre poslancov a zamestnancov NR SR. V čase, keď zariadenie nie je využité na spomínané účely, môžu sa voľné kapacity poskytnúť i na akcie cestovného ruchu.

Upravený 6,4 ha  areál situovaný v prekrásnom horskom prostredí malokarpatskej oblasti ponúka takto možnosť organizovania vzdelávacích a spoločenských akcií pre domácu i zahraničnú klientelu.

Častá papiernička - poloha

Poloha

Účelové zariadenie leží v malebnom prostredí chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty približne 40 km severovýchodne od Bratislavy. Z Bratislavy je dostupné po hlavnej ceste smerom na Pezinok a Modru. Za mestom Modra medzi obcami Dubová a Častá je odbočka do obce Píla. Obec sa tiahne asi 2 km pozdĺžnou dolinou. Približne 1 km za obcou sa vpravo od cesty nachádza účelové zariadenie Častá - Papiernička.

Častá papiernička - zaujímavosti

Čo môžete navštíviť ?

K najznámejším ľahko dostupným miestam patria okrem hlavného mesta Bratislavy mestá s vinohradníckou tradíciou akými sú Modra, Pezinok, ďalej hrad Červený Kameň alebo obec Budmerice. V blízkosti zariadenia Častá - Papiernička sa nachádza aj Zvernica s možnosťou dohody zorganizovania poľovačky.

© 2007 NR SR. Všetky práva vyhradené.
 • Aktuálne ponuky

   

   

   

   

   

  " Pred vstupom do zariadenia je potrebné sa vopred telefonicky ohlásiť,
   v prípade naplnenia kapacity nemusí byť vstup umožnený. "


   

   

   

   

   

   

   

   

  "ÚZ ČASTÁ - PAPIERNIČKA NIE JE EKONOMICKÝM SUBJEKTOM,
  VZHĽADOM NA TÚTO SKUTOČNOSŤ
  SI NAŠI HOSTIA NEMôŽU
  UPLATNIŤ PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU"